Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu profilów w mediach społecznościowych?

Myślisz o zrealizowaniu własnej aplikacji mobilnej?

Chcesz sprzedawać więcej i osiągać wyższe zyski w firmie?

Koniecznie skontaktuj się z nami!

office@brandsfans.agency
Znajdź nas w mediach społecznościowych
Masz pytania? Zadzwoń!
Znajdź nas na

/  FAQ
Czy prowadzicie warsztaty w dni robocze?

Obecnie w naszej ofercie znajdują się tylko weekendowe 8h warsztaty. Wkrótce zrealizujemy edycje wieczorne, które będą odbywały się w tygodniu przez cztery dni w godzinach od 17:00 do 20:00.

Czy mogę kupić szkolenie albo warsztat jako prezent?

Oczywiście. Posiadamy własne karty podarunkowe, które są specjalnie przygotowane jako prezent – Personalizowany karnet w formacie ulotki DL.

Jaką wiedzę muszę posiadać jeśli chcę się wybrać na warsztaty?

Każdy warsztat jest rozpoczynany wykładem wprowadzającym. Jeśli znasz podstawy wybranego zagadnienia to bez problemu poradzisz sobie podczas warsztatu.

Pamiętaj, że nasze warsztaty to tylko 12 osób, a trener stara się tak przedstawić temat, żebyś opracowaj jak najwięcej materiałów podczas zajęć.

Mam bilet, ale muszę zrezygnować ze szkolenia. Co mam zrobić?

Oczywiście masz prawo zrezygnować ze szkolenia. Jeśli bilet został kupiony i musimy dokonać zwrotu, zostanie pobrana opłata manipulacyjna w wysokości 20%.

Pamiętaj! Zawsze możesz zmienić termin szkolenia jeśli tylko w wybranym przez Ciebie terminie są wolne miejsca.

Czy mogę oddać bilet wstępu innej osobie?

User registration

You don't have permission to register

Reset password