Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu profilów w mediach społecznościowych?

Myślisz o zrealizowaniu własnej aplikacji mobilnej?

Chcesz sprzedawać więcej i osiągać wyższe zyski w firmie?

Koniecznie skontaktuj się z nami!

office@brandsfans.agency

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server317408/ftp/powerlab/wp-content/plugins/mkdf-instagram-feed/lib/mkdf-instagram-api.php on line 242
Znajdź nas w mediach społecznościowych
Masz pytania? Zadzwoń!
Znajdź nas na

STUPSS – Ruszamy z projektem Start-up Students

Startujemy z wewnętrznym projektem o nazwie STUPSS – Start-UP StudentS, który dedykowany jest osobom, które chcą zacząć realizować własny projekt (firmę), ale nie mają pomysłu, lub brakuje im umiejętności czy zespołu.

Posiadamy 10 projektów, które są wstępnie zweryfikowane i przygotowane do realizacji. Wśród projektów znajdują się pomysły z kategorii: IoT, gastronomia, automotive, gym, TV, technology. Szczegółowe opisy projektów oraz osób poszukiwanych do zespołów zostaną ogłoszone początkiem marca 2018 r.

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.

Zapraszamy do obserwowania naszej strony internetowej i profilu na Facebook.

User registration

You don't have permission to register

Reset password