Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu profilów w mediach społecznościowych?

Myślisz o zrealizowaniu własnej aplikacji mobilnej?

Chcesz sprzedawać więcej i osiągać wyższe zyski w firmie?

Koniecznie skontaktuj się z nami!

+48 790 525 406
office@brandsfans.agency

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server317408/ftp/powerlab/wp-content/plugins/mkdf-instagram-feed/lib/mkdf-instagram-api.php on line 242
Znajdź nas w mediach społecznościowych
Masz pytania? Zadzwoń!
Znajdź nas na
Top

Start PowerLAB

PowerLAB organizując warsztaty i szkolenia skupia się na tematyce przedsiębiorczości, marketingu, sprzedaży. Wkrótce będą odbywały się szkolenia z zakresu zarządzania. Nasze usługi dedykowane są osobom, które chcą założyć własną działalność, start-upom oraz MŚP i korporacjom.

  • Osoby, które chcą założyć własną działalność dowiedzą się jak stworzyć dobrze prosperującą firmę. Zdobędą zdolność tworzenia produktów, usług, promowania ich w odpowiednich kanałach, aby skutecznie pozyskiwać klientów z wybranych segmentów. Zaplanowane zasoby i działania przełożą się na rozwój firmy.
  • Start-upy zyskają wiedzę ułatwiającą stworzenie MVP (Minimum Viable Product), zdolności wprowadzenia produktu na rynek, a także pozyskania inwestora czy środków unijnych.
  • MŚP i korporacje, otrzymają wsparcie w poprawie jakości świadczonych usług. Lepszej organizacji pracy, a także wsparcie w tworzeniu nowych produktów, usług i wprowadzeniu ich na rynek.

PowerLAB to nowoczesne warsztaty i szkolenia z przedsiębiorczości, marketingu, sprzedaży. Nasz cel, to Twój sukces!

PowerLAB.edu.pl to także webinaria (internetowe seminaria prowadzone i realizowane za pośrednictwem internetu, który umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem przeglądarki internetowej), a także wywiady z ludźmi sukcesu, biznesmenami jak i start-upowcami.(

User registration

You don't have permission to register

Reset password